Rok szkolny 2020/2021

(W trosce o prywatność naszych uczniów nie podajemy ich pełnych danych)

SERDECZNE GRATULACJE dla uczniów klasy VIII!

Dyrekcja i całe grono pedagogiczne serdecznie gratulują tegorocznym Absolwentom naszej szkoły osiągnięcia bardzo wysokich wyników z egzaminu ósmoklasisty!

Średnia klasy z języka polskiego wyniosła 69% (2 wyniki powyżej 90%), średnia z matematyki 70% (6 wyników powyżej 90%, w tym 3 wyniki 100%). Język angielski uczniowie napisali ze średnią 97%, przy czym aż 8 wyników to 100%!

Na uznanie zasługuje fakt, iż niemal wszyscy uczniowie wypracowali wynik wyższy – czasem o kilkadziesiąt punktów procentowych – od średniej krajowej.

Zestawiając średnie wyniki naszej klasy z ogólnopolskimi, dane przedstawiają się następująco:
* język polski  – 69% wobec 60%  – wynik lepszy o 9 p. p.
* matematyka  – 70% wobec 47%  – wynik lepszy o 23 p. p.
* język angielski  – 97% wobec 66 %  – wynik lepszy o 31 p. p.

Jeszcze raz serdecznie Wam gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

* Udział uczniów naszej szkoły w Ogólnopolskim Konkursie Języka Polskiego „Albus”

Klasa VIII

Emilia Cz. – tytuł laureata

Julia cz. – tytuł laureata

Serdecznie gratulujemy!

* Udział uczniów w XIII Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik”.

Konkurs ten, początkowo planowany na rok szkolny 2019/20, odbył się w we wrześniu roku 2020/21, po przesunięciu jego terminu ze względów pandemicznych. W związku z tym poszczególne klasy pisały testy dla poprzednich roczników czyli np. obecna klasa II – test dla kl. I, klasa VI – dla klasy V, itp.

Klasa I (obecna klasa II):

Oliwia N. – tytuł laureata (nagroda, 100% punktów)

Helena C., Zuzanna Ch., Antonina K. i Dawid W. – wyróżnienie

Klasa III (obecna klasa IV):

Piotr D. i Blanka W. – wyróżnienie

Klasa IV (obecna klasa V):

Stanisław S. – tytuł laureata (nagroda)

Krzysztof P. – wyróżnienie

Klasa V (obecna klasa VI):

Andrzej J. – wyróżnienie

Klasa VII (obecna klasa VIII):

Emilia C. – tytuł laureata (nagroda)

Maja Z. i Natalia P. – wyróżnienie

Serdecznie gratulujemy!

* Udział uczniów naszej szkoły w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Panda – Geografia.

Klasa VIa

Karolina G. – 3 miejsce i tytuł laureata

Gabriela G. – 7 miejsce, wyróżnienie

Filip G. – 9 miejsce, wyróżnienie

Jakub P. – 9 miejsce, wyróżnienie

Serdecznie gratulujemy!

* Udział uczniów naszej szkoły w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Olimpus – Geografia.

Klasa VIa

Gabriela G. – 11 miejsce i tytuł laureata

Karolina G. – 14 miejsce i tytuł laureata

Filip G. – 14 miejsce i tytuł laureata

Zuzanna W. – 13 miejsce i tytuł laureata

Serdecznie gratulujemy!

Hugo Długosz to uczeń naszej szkoły i młody, utalentowany trębacz, o czym świadczą jego liczne nagrody na krajowych i zagranicznych konkursach, takie jak laury zdobyte we Francji, Włoszech, Estonii, Chinach, Niemczech, na Ukrainie, w Stanach Zjednoczonych, Japonii i Rosji. Hugo został także ostatnio wyróżniony na Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym “Tak widzę muzykę” w Stalowej Woli.

Zapraszamy do wysłuchania nagrania Hugona (link poniżej) oraz serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

* Maja Z. z klasy VIII została finalistką Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego.

Serdecznie gratulujemy!

* Dominik L. z klasy VIII zakwalifikował się do zawodów II stopnia ogólnopolskiej Olimpiady Informatycznej Juniorów, znajdując się dzięki temu w gronie 280 uczniów szkół podstawowych w Polsce – najlepszych w obszarze algorytmiki i programowania.

Serdecznie gratulujemy!

* Gabriela G., Karolina G. i Filip G. z klasy VI otrzymali stypendium naukowe I stopnia za uzyskanie tytułów Laureata w Ogólnopolskich Olimpiadach Przedmiotowych.

Serdecznie gratulujemy!

* Jakub G. – zeszłoroczny absolwent naszej szkoły – otrzymał Nagrodę Edukacyjną Wójta Gminy Zielonki za uzyskanie w roku szkolnym 2019/2020 najwyższej średniej w naszej szkole oraz wzorowej oceny z zachowania.

Serdecznie gratulujemy!

* Kwalifikacja uczniów naszej szkoły do rejonowego etapu konkursów kuratoryjnych 2020/21.

Język niemiecki:

Alexander B., kl. VIa

Maja Z., kl. VIII

Język angielski:
Agata B., Dominik L., Maja Z., Julia Su., kl. VIII

Matematyka:

Dominik L., kl. VIII

Od algorytmu do programu (informatyka):

Dominik L., kl. VIII

Serdecznie gratulujemy!

* Udział uczniów klasy VIII w XI Małopolskich Mistrzostwach Łamigłówek Logicznych 2020.

Reprezentacja w składzie: Kacper B., Maria C., Dominik L. i Maja Z. zajęła 7 miejsce na 49 zespołów z całego województwa.

Serdecznie gratulujemy!

* Udział uczniów naszej szkoły w Ogólnopolskim Konkursie Multitest – Geografia.

Tytuł laureata (5 miejsce) zdobył Stanisław S. z klasy V.