Rok szkolny 2013/2014

(W trosce o dobro naszych uczniów nie podajemy ich pełnych danych)

* Udział uczniów klasy I w XIV Wiosennym Międzyszkolnym Turnieju Tańca Towarzyskiego pod egidą Szkoły Tańca AS.

Złote medale indywidualne dla: Emilii Cz., Julii Cz., Jakuba J., Gabrysi K. i Karola M.!

Srebrny medal indywidualny dla Maksa S.

Serdecznie gratulujemy!

* Udział uczniów klasy I w VIII Mikołajkowym Międzyszkolnym Turnieju Tańca Towarzyskiego pod egidą Szkoły Tańca AS.

Złote medale indywidualne dla: Emilii Cz., Julii Cz., Gabrysi K. i Karola M.!

Serdecznie gratulujemy!

* Udział uczniów klas I – II w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych „Świetlik” 2014.

Naszymi reprezentantami w tym konkursie byli:

– z kl. I: G.K., E.C., J.C., K.J., J.J., K.M., M.S., D.L.

– z kl. II: I.S., J.G., J. v.d.V., K.W.

Wszyscy nasi startujący osiągnęli dobre wyniki (minimum 69,5% poprawnych odpowiedzi), natomiast wyróżnienia w konkursie otrzymali:

K.M. (80,5%) i D.L. (80,5%) z klasy I oraz J.v.d.V. (73,6%) i K.W. (76,3%) z klasy II.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

* Udział uczniów klasy II w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „Zuch” 2014.

Laureatami tego konkursu z naszej szkoły zostali: N.P., K.W. i J V.d.V.

Serdecznie gratulujemy!

* Udział uczniów klas I – II w Konkursie Informatycznym „Bóbr” 2014.