Małgorzata Zgoda

wychowawca kl. Ia, nauczyciel etyki

Absolwentka Krakowskiej Akademii im. A. Frycza- Modrzewskiego na kierunkach: pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna z wychowaniem plastycznym (licencjat) i pedagogika wczesnoszkolna (studia magisterskie) oraz studiów podyplomowych na kierunku: nauczanie etyki i filozofii w Wyższej Szkole Kształcenia Zawodowego.  Od 5 lat pracuje w naszej szkole jako nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej oraz od 2 lat jako nauczyciel etyki.

Jestem osobą otwartą, empatyczną, pozytywnie nastawioną do pracy i podejmowania nowych wyzwań. W pracy nauczyciela stawiam na aktywne i twórcze działania dydaktyczne, a także wspieram i motywuję uczniów do samodzielnego zdobywania wiedzy. Prywatnie jestem mamą 7,5 letniego Franka, uczęszczającego obecnie do 2 klasy w naszej szkole.